DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.4 - Chladič od 1/2009, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, K7J 710, pick-up
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 398 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 586 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1555172 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Šířka sítě [mm] | 408 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1555177 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 585 mm |
| Šířka sítě [mm] | 408 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1555270 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 475 mm |
| Šířka sítě [mm] | 405 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 585 mm |
| Šířka sítě [mm] | 406 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 586 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 586 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Omezení výrobce | CALSONIC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 642 mm |
| Šířka sítě [mm] | 404 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 735 038 |
|---|---|
| Rozměry mřížky chladiče | 477 x 406 x 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 735 039 |
|---|---|
| Rozměry mřížky chladiče | 585 x 406 x 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18140 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | Calsonic |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,87 kg |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| verze | Alternative |
| Číslo produkce | K1555172 |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 408 mm |
| Délka sítě [mm] | 415 mm |
| Délka sítě [mm] | 477 mm |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Délka sítě [mm] | 642 mm |
| Šířka sítě [mm] | 404 mm |
| Šířka sítě [mm] | 405 mm |
| Šířka sítě [mm] | 407 mm |
| Šířka sítě [mm] | 408 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 480 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 95 mm |
Dostupnost