NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD - Chladič od 2/1993 do 1/2002, 2664 ccm, 74 kW, 101 hp, TD27T, uzavřený terénní vůz
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 675 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | cambio manuale |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 655 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější závit 2 [mm] | 28.5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
| Počet míst k sezení | 5,7 |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 59,4 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | cambio manuale |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 500 mm |
| Šířka sítě [mm] | 655 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost