SUZUKI SWIFT II Šikmá zadní část (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35) - Chladič od 10/1989 do 12/1991, 1324 ccm, 52 kW, 71 hp, G13A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 332 mm |
| Šířka sítě [mm] | 333 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 352 mm |
| Šířka sítě [mm] | 338 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 344 mm |
| Šířka sítě [mm] | 341 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
|---|---|
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 330 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 17700-80E00 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | CRB 37 000S |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 350 mm |
| Šířka sítě [mm] | 335 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější závit 2 [mm] | 28.5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 352 mm |
| Šířka sítě [mm] | 338 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost