VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel - Chladič od 10/2008 do 11/2012, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, CCSA, CMXA, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost