JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Chladič od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| Průměr v mm | 58,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Tlak [Pa] | 16 Pascal |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Výška [mm] | 28 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 489 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| topení/chlazení | Pro vozidla s kombinovaným chlazením voda/olej |
| Doplňující výrobek/info 2 | s adaptérem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 564 mm |
| Šířka sítě [mm] | 493 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 498 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 10,8 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 503 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 500 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 52079597 |
| pro OE číslo | 52079597AB |
| pro OE číslo | K5191938AA |
| pro OE číslo | K52079597AB |
| Hmotnost [kg] | 9,8 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 498 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 4,18 kg |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 498 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 498 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 565 mm |
| Šířka sítě [mm] | 498 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 31 mm |
Dostupnost