PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD - Chladič od 1/1996 do 5/2004, 1905 ccm, 66 kW, 90 hp, DHX (XUD9TE), limuzína
| pro OE číslo | 1307FA |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost