AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro - Chladič od 11/2013 do 8/2016, 1798 ccm, 132 kW, 180 hp, CJSB, limuzína
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1550163 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 433 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 452 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0121321A |
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0121321A |
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0121321A |
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
Dostupnost