PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16 - Chladič od 6/1996 do 5/2001, 1998 ccm, 120 kW, 163 hp, RFS (XU10J4RS), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 130353 |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost