CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D - Chladič od 9/1996 do 6/2001, 1527 ccm, 42 kW, 57 hp, VJZ (TUD5), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1307V1 |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 530 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4296 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 530 mm |
| Šířka sítě [mm] | 304 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130353 |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost