CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V - Chladič od 6/1996 do 2/1999, 2088 ccm, 80 kW, 109 hp, P8C (XUD11BTE), kombi
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 398 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130353 |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost