CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) 1.6 HDi 115 - Chladič od 7/2010, 1560 ccm, 84 kW, 114 hp, 9HL (DV6C), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 1330F5 |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 2386 g |
| Délka sítě [mm] | 564 mm |
| Šířka sítě [mm] | 452 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 4066 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PP (polypropylen) |
| váha [g] | 190 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26985 |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 378 mm |
| Šířka sítě [mm] | 555 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26985 |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Calsonic |
|---|---|
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 548 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 548 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 562 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 538 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rozměry mřížky chladiče | 380 x 549 x 26 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26985 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2010 |
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 490 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 105 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost