IVECO DAILY V Krabice 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13 - Chladič od 9/2011 do 2/2014, 2287 ccm, 93 kW, 126 hp, F1AE3481B, Krabice
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost