FIAT 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) - Chladič od 3/2013, 875 ccm, 63 kW, 86 hp, 312 A2.000, Šikmá zadní část
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Délka sítě [mm] | 619 mm |
| Šířka sítě [mm] | 410 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1553061 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 620 mm |
| Šířka sítě [mm] | 396 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 482 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost