MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Chladič od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 45,8 mm |
| Odtok [mm] | 45,8 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 440 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Vpusť [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0995002703 |
|---|---|
| váha [g] | 4170 g |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 461 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 5850 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 45,8 mm |
| Odtok [mm] | 45,8 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 643 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | G |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | Pro vozidla s kombinovaným chlazením voda/olej |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | G |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | Pro vozidla s kombinovaným chlazením voda/olej |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 643 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 440 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
| Výrobce | produced by MAHLE |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 638 mm |
| Šířka sítě [mm] | 526 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 439 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.911 |
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 439 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2011 |
| Kód motoru | 651.911 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 4,12 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Délka sítě [mm] | 451 mm |
| Šířka sítě [mm] | 640 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.911 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 4,52 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Vpusť [mm] | 46 mm |
| Odtok [mm] | 46 mm |
| Délka sítě [mm] | 451 mm |
| Šířka sítě [mm] | 640 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
| Kód motoru | 651.911 |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 6,27 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Délka sítě [mm] | 438 mm |
| Šířka sítě [mm] | 643 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2008 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Spojovací technika | QF |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 642 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Spojovací technika | QF |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 430 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Vpusť [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,142 kg |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 47 mm |
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 435 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Vpusť [mm] | 47 mm |
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost