PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.4 - Chladič od 7/1990 do 12/1993, 1360 ccm, 49 kW, 67 hp, K1D (TU3A), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 08/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Materiál | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 612 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost