NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Chladič od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 4,38 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 392 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 428 mm |
| Šířka sítě [mm] | 400 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 3,51 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Vpusť [mm] | 29 mm |
| Odtok [mm] | 29 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17,0 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| váha [g] | 2240 g |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 2750 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,42 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 214101HJ0A |
|---|---|
| pro OE číslo | 214601HJ0A |
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
| specifikace | Dichtungen: 2 |
| specifikace | Zarge (mm): 11 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 447 mm |
| Šířka sítě [mm] | 400 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 214101HJ0A |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 438 mm |
| Šířka sítě [mm] | 400 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Vpusť [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 400 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 428 mm |
| Šířka sítě [mm] | 400 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost