DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi - Chladič od 5/2010, 1461 ccm, 65 kW, 88 hp, K9K 892, karoserie/kombi
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 586 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze | 5 SPEED TR. |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 586 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Rozměry mřížky chladiče | 590 x 415 x 20 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 735 039 |
|---|---|
| Rozměry mřížky chladiče | 585 x 406 x 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
| Délka sítě [mm] | 740 mm |
| Šířka sítě [mm] | 460 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | Calsonic |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,87 kg |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| verze | Alternative |
| Číslo produkce | K1555172 |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 408 mm |
| Délka sítě [mm] | 415 mm |
| Délka sítě [mm] | 477 mm |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Délka sítě [mm] | 642 mm |
| Šířka sítě [mm] | 404 mm |
| Šířka sítě [mm] | 405 mm |
| Šířka sítě [mm] | 407 mm |
| Šířka sítě [mm] | 408 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 480 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 95 mm |
Dostupnost