PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.1 - Chladič od 6/1996 do 9/2005, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Číslo produkce | K1555670 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| Kód motoru | TU1JP |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 3,45 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RAD |
|---|---|
| pro OE číslo | 1306C7 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1307HN |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 552 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 549 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost