MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Chladič od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1997 |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1997 |
| Konstrukční rok do | 03/1997 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 699 mm |
| Šířka sítě [mm] | 325 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 691 mm |
| Šířka sítě [mm] | 325 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 698 mm |
| Šířka sítě [mm] | 326 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 5,13 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 330 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 3,67 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 29 mm |
| Odtok [mm] | 29 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 330 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,23 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez regulace chladiva |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 702 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 5,15 kg |
| Materiál | hliník |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chladičem |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Vpusť [mm] | 30 mm |
| Odtok [mm] | 30 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 326 mm |
| Šířka sítě [mm] | 684 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 704 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost