MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Chladič od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 704 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 12,0 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | B59615200D |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 2295 g |
| Délka sítě [mm] | 683 mm |
| Šířka sítě [mm] | 324 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 3975 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | B6BF15200G |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 3928 g |
| Délka sítě [mm] | 683 mm |
| Šířka sítě [mm] | 324 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hmotnost brutto [kg] | 5608 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Omezení výrobce | Denso |
| Hmotnost [kg] | 2,08 kg |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,44 kg |
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 686 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 28 mm |
| Odtok [mm] | 28 mm |
| Délka sítě [mm] | 330 mm |
| Šířka sítě [mm] | 680 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2053 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 330 mm |
| Šířka sítě [mm] | 695 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 691 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 43,5 mm |
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 328 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| topení/chlazení | pro vozidla s vysoce výkonným chladičem |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 328 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 325 mm |
| Šířka sítě [mm] | 691 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | Kov |
Dostupnost