FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti - Chladič od 7/2010 do 2/2020, 1596 ccm, 77 kW, 105 hp, IQDB, IQDC, kombi
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 671 mm |
| Šířka sítě [mm] | 368 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Výrobce | produced by MAHLE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| Tlak [bar] | 1,45 bar |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| tlak (psi) | 21 psi |
Dostupnost