CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V - Chladič od 4/1997 do 9/2000, 1761 ccm, 81 kW, 110 hp, LFY (XU7JP4), Šikmá zadní část
| Číslo produkce | K1555916 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RAD |
|---|---|
| pro OE číslo | 1306C7 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130353 |
|---|---|
| tlak do | 1,8 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost