Všechny vozy - Chladič
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 600 mm |
| Šířka sítě [mm] | 401 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 350 mm |
| Šířka sítě [mm] | 478 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 468 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 730 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 440 mm |
| Šířka sítě [mm] | 340 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 398 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 545 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 630 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 430 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 650 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 680 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 605 mm |
| Šířka sítě [mm] | 340 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 620 mm |
| Šířka sítě [mm] | 388 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 36 mm |
| Odtok [mm] | 36 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 555 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 546 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 36 mm |
| Odtok [mm] | 36 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 558 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 35 mm |
| Odtok [mm] | 35 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost