Všechny vozy - Chladič
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 634 mm |
| Šířka sítě [mm] | 444 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 22,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 634 mm |
| Šířka sítě [mm] | 445 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 631 mm |
| Šířka sítě [mm] | 399 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 470 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 470 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 470 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 469 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 470 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 469 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 38 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 470 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 471 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 38 mm |
| Odtok [mm] | 38 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 675 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 637 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 20 mm |
| Odtok [mm] | 20 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 235 mm |
| Šířka sítě [mm] | 188 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 648 mm |
| Šířka sítě [mm] | 430 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 38,5 mm |
| Odtok [mm] | 38,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 720 mm |
| Šířka sítě [mm] | 468 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 20 mm |
| Odtok [mm] | 20 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 225 mm |
| Šířka sítě [mm] | 178 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 20 mm |
| Odtok [mm] | 20 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 235 mm |
| Šířka sítě [mm] | 188 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost