Všechny vozy - Chladič
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 449 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,6 mm |
| Odtok [mm] | 32,6 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 449 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 682 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32,5 mm |
| Odtok [mm] | 32,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 470 mm |
| Šířka sítě [mm] | 416 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 590 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 470 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 596 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 570 mm |
| Šířka sítě [mm] | 308 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 635 mm |
| Šířka sítě [mm] | 416 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 635 mm |
| Šířka sítě [mm] | 416 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 635 mm |
| Šířka sítě [mm] | 416 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 430 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 596 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 596 mm |
| Šířka sítě [mm] | 409 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 596 mm |
| Šířka sítě [mm] | 409 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 632 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 615 mm |
| Šířka sítě [mm] | 304 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost