VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Vnitřní prostor-výměník tepla od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| povrch | napevno pájeno |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 340 mm |
| Šířka sítě [mm] | 235 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Vpusť [mm] | 18 mm |
|---|---|
| Odtok [mm] | 18 mm |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
| Délka sítě [mm] | 180 mm |
| Šířka sítě [mm] | 176 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost