VW T-ROC (A11, D11) 2.0 TDI 4motion - Vnitřní prostor-výměník tepla od 7/2019 do 6/2021, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 172 mm |
| Šířka sítě [mm] | 184 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr.přídavným vytápěním |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 306 mm |
| Šířka sítě [mm] | 253 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 70 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektr.přídavného vytápění |
| pro OE číslo | 5WA819031 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | hliník |
| Délka sítě [mm] | 163 mm |
| Šířka sítě [mm] | 170 mm |
| Šířka sítě [mm] | 178 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr.přídavným vytápěním |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 306 mm |
| Šířka sítě [mm] | 253 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 70 mm |
Dostupnost