SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI - Vnitřní prostor-výměník tepla od 11/2013 do 8/2018, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CLHB, CXXA, DDYB, kombi
| Omezení výrobce | Type Denso |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
| Délka sítě [mm] | 160 mm |
| Šířka sítě [mm] | 170 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Type Valeo |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 001 |
| Délka sítě [mm] | 171 mm |
| Šířka sítě [mm] | 184 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 186 mm |
| Šířka sítě [mm] | 170 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 172 mm |
| Šířka sítě [mm] | 184 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr.přídavným vytápěním |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 306 mm |
| Šířka sítě [mm] | 253 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 70 mm |
Dostupnost