ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Vnitřní prostor-výměník tepla od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Délka sítě [mm] | 250 mm |
| Šířka sítě [mm] | 158 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
|---|---|
| Rozměry mřížky chladiče | 250 x 140 x 40 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | 003 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 006 |
Dostupnost