Všechny vozy - Vnitřní prostor-výměník tepla
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným chladičem |
| Délka sítě [mm] | 170 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 160 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 170 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 185 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 169 mm |
| Šířka sítě [mm] | 162 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 208 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 35 mm |
| Délka sítě [mm] | 185 mm |
| Šířka sítě [mm] | 166 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 140 mm |
| Šířka sítě [mm] | 160 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 160 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 184 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 175 mm |
| Šířka sítě [mm] | 152 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 195 mm |
| Šířka sítě [mm] | 165 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 190 mm |
| Šířka sítě [mm] | 165 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 175 mm |
| Šířka sítě [mm] | 152 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací vpředu i vzadu |
| délka 1 [mm] | 225 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 53 mm |
| Délka sítě [mm] | 195 mm |
| Šířka sítě [mm] | 160 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 150 mm |
| Šířka sítě [mm] | 280 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 220 mm |
| Šířka sítě [mm] | 150 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| Délka sítě [mm] | 140 mm |
| Šířka sítě [mm] | 255 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 193 mm |
| Šířka sítě [mm] | 170 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 205 mm |
| Šířka sítě [mm] | 120 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka sítě [mm] | 205 mm |
| Šířka sítě [mm] | 120 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 20 mm |
Dostupnost