Všechny vozy - Vnitřní prostor-výměník tepla
| pro OE číslo | 6448N0 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,24 kg |
| Materiál | hliník |
| Vpusť [mm] | 18,5 mm |
| Odtok [mm] | 18,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | hliník |
| Délka sítě [mm] | 164 mm |
| Délka sítě [mm] | 209 mm |
| Šířka sítě [mm] | 163 mm |
| Šířka sítě [mm] | 210 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
|---|---|
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Rozměry mřížky chladiče | 170x233x26 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Vpusť [mm] | 22 mm |
| Odtok [mm] | 22 mm |
| Kühlrippenmaterial | 001 |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | 001 |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | hliník |
| Délka sítě [mm] | 170 mm |
| Délka sítě [mm] | 171 mm |
| Délka sítě [mm] | 172 mm |
| Délka sítě [mm] | 173 mm |
| Délka sítě [mm] | 232 mm |
| Šířka sítě [mm] | 206 mm |
| Šířka sítě [mm] | 224 mm |
| Šířka sítě [mm] | 229 mm |
| Šířka sítě [mm] | 231 mm |
| Šířka sítě [mm] | 232 mm |
| Šířka sítě [mm] | 233 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 25 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Předek vozidla |
|---|---|
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
| Hmotnost [kg] | 1,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Materiál | hliník |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizačního zařízení vzadu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Vpusť [mm] | 19 mm |
| Vpusť [mm] | 19,1 mm |
| Odtok [mm] | 19 mm |
| Odtok [mm] | 19,1 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | hliník |
| Délka sítě [mm] | 188 mm |
| Délka sítě [mm] | 210 mm |
| Délka sítě [mm] | 215 mm |
| Šířka sítě [mm] | 185 mm |
| Šířka sítě [mm] | 188 mm |
| Šířka sítě [mm] | 190 mm |
| Šířka sítě [mm] | 194 mm |
| Šířka sítě [mm] | 210 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost