Všechny vozy - Vnitřní prostor-výměník tepla
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 144 mm |
| Šířka sítě [mm] | 248 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 234 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 234 mm |
| Šířka sítě [mm] | 157 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 250 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 245 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 213 mm |
| Šířka sítě [mm] | 157 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 249 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 170 mm |
| Šířka sítě [mm] | 153 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 160 mm |
| Šířka sítě [mm] | 152 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 234 mm |
| Šířka sítě [mm] | 136 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 203 mm |
| Šířka sítě [mm] | 175 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 207 mm |
| Šířka sítě [mm] | 177 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 248 mm |
| Šířka sítě [mm] | 158 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 245 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 234 mm |
| Šířka sítě [mm] | 140 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 200 mm |
| Šířka sítě [mm] | 157 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 234 mm |
| Šířka sítě [mm] | 158 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 260 mm |
| Šířka sítě [mm] | 158 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 260 mm |
| Šířka sítě [mm] | 157 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 180 mm |
| Šířka sítě [mm] | 157 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 42 mm |
Dostupnost