VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.6 - Chladič oleje od 5/2000 do 6/2006, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, AUS, AZD, BCB, karoserie/kombi
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 19,7 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Počet žeber | 7 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| Odtok [mm] | 15 mm |
| Délka sítě [mm] | 355 mm |
| Šířka sítě [mm] | 100 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 99 mm |
| Šířka sítě [mm] | 98 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Délka sítě [mm] | 96 mm |
| Šířka sítě [mm] | 98 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 98 mm |
| Šířka sítě [mm] | 98 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 19,7 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Typ chlazení | chlazený vodou |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 98 mm |
| Šířka sítě [mm] | 97 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 98 mm |
| Šířka sítě [mm] | 96 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,545 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 99 mm |
| Šířka sítě [mm] | 98 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 58 mm |
Dostupnost