SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI - Chladič oleje od 5/2002 do 12/2005, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 590003 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 590003 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 5,5 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V15-60-6023 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 1 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost