VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.8 T - Chladič oleje od 1/2003 do 9/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AWU, AWV, BKF, Kabriolet
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Číslo převodovky od | 06 12 9 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 3,41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 19,7 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Počet žeber | 9 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| Odtok [mm] | 15 mm |
| Délka sítě [mm] | 129 mm |
| Šířka sítě [mm] | 93 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Počet žeber | 5 |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 99 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15468 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,0 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 60,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15469 |
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| Délka [mm] | 98 mm |
| Šířka [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 96 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21071 |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Počet žeber | 9 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15468 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15468 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,386 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,725 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 93 mm |
| Šířka sítě [mm] | 95 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21071 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 192 mm |
| Šířka [mm] | 89 mm |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Počet žeber | 10 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 028 117 021 K/B/L |
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
| Průměr v mm | 19,9 mm |
| Délka [mm] | 99,7 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,48 kg |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost