MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Chladič oleje od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Délka sítě [mm] | 42 mm |
| Šířka sítě [mm] | 101 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| Typ chlazení | chlazený vodou |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 100 mm |
| Šířka sítě [mm] | 100 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 100 mm |
| Šířka sítě [mm] | 100 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost