VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Chladič oleje od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 655 mm |
| Šířka sítě [mm] | 160 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 570 mm |
| Šířka sítě [mm] | 70 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
| Délka [mm] | 58 mm |
| Šířka [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Šířka [mm] | 106 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost