BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Chladič oleje od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| pro OE číslo | 17 21 7 647 315 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,0 kg |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 139 mm |
| Šířka sítě [mm] | 69 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 80 mm |
Dostupnost