BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive - Chladič oleje od 9/2008 do 2/2010, 1995 ccm, 130 kW, 177 hp, N47 D20 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| montovaná strana | před chladičem |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vícedílný | čtyřdílný |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se skříní olejového filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 1980 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,22 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Délka [mm] | 205 mm |
| Šířka [mm] | 130 mm |
Dostupnost