NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Chladič oleje od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 216063JX0A |
|---|---|
| pro OE číslo | 216063JX2A |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Vpusť [mm] | 12,7 mm |
| Délka sítě [mm] | 101 mm |
| Šířka sítě [mm] | 101 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost