Všechny vozy - Chladič oleje
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 0BH 317 019 S1 |
| Hmotnost [kg] | 1,092 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 02E 409 061 D S1 |
| Hmotnost [kg] | 0,692 kg |
| Počet žeber | 11 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,119 kg |
|---|---|
| Počet žeber | 20 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,846 kg |
|---|---|
| Počet drážek | 14 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 23,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30,6 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 132 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 59 mm |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,393 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112 188 04 01 |
|---|---|
| Délka [mm] | 146,5 mm |
| Šířka [mm] | 84 mm |
| Výška [mm] | 44,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,535 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,475 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Délka sítě [mm] | 142 mm |
| Šířka sítě [mm] | 80 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost