VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 - Vyrovnávací nádrž od 4/2005 do 12/2009, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, BKR, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******5Z*94094001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******5Z*64094000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 121 321 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M63 x 3,0 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 121 407 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,323 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1116 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6C0121407 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| váha [g] | 76 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5Z-94094 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 5Z-64094 000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M63x3 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 121 321 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M63 x 3,0 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 121 407 D |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******5Z*94094001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******5Z*64094000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost