PORSCHE BOXSTER (987) 2.7 - Vyrovnávací nádrž od 7/2006 do 12/2009, 2687 ccm, 180 kW, 245 hp, M 97.20, Kabriolet
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 98710604702 |
|---|---|
| pro OE číslo | 98710604703 |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 98-8U722205 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2141028 |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sítem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,099 kg |
|---|---|
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez čidla stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 99610644704 |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
| Výška [mm] | 14,8 mm |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| tlak (psi) | 17 psi |
Dostupnost