PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel - Vyrovnávací nádrž od 6/2010, 2967 ccm, 176 kW, 239 hp, M 05.9E, MCN.RB, SUV
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 238 0002 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| váha [g] | 76 g |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27957 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,999 kg |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
|---|
Dostupnost
| obsah [litr] | 2,5 l |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27957 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,999 kg |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7P0121407 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7P0121407B |
| pro OE číslo | 95810615100 |
| pro OE číslo | 95810615102 |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost