ROVER 400 II (RT) 414 - Vyrovnávací nádrž od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,15 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| váha [g] | 52 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 26,5 mm |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Tlak [Pa] | 22 Pascal |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost