MERCEDES-BENZ VITO autobus (W639) E-CELL (639.703) - Vyrovnávací nádrž od 3/2012, ccm, 60 kW, 82 hp, EM 780.994, autobus
| obsah [litr] | 3,2 l |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
| Výška [mm] | 40,6 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| tlak (psi) | 20 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Motorový prostor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 906 501 0015 |
|---|---|
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | černá (2x) |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6365010203 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6365010103 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6395010203 |
| pro OE číslo | 6395010303 |
| pro OE číslo | 6395010503 |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s čidlem stavu chladiva |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2140149 |
Dostupnost