VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 - Odpružení od 6/1998 do 6/2002, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABA, AGG, AKR, ATU, AWF, AWG, Kabriolet
| Průměr v mm | 12,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 354 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 371 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Část | horní část |
| druh plechu | vnitřní orámování pružiny |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 371 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,600 kg |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 66 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 6 |
| Označení barvy | fialová |
| Označení barvy | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Označení barvy | fialová |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 373 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,70 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,00 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 10,25 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2002 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 373 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Označení barvy | fialová |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2002 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Označení barvy | fialová |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Část | horní část |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15489 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11354 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 341 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,76 kg |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 7 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 980 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 840 kg |
Dostupnost