ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A, 955AYA1A) - Odpružení od 12/2013 do 12/2015, 1248 ccm, 59 kW, 80 hp, 199 B8.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,66 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Počet závitů | 5,25 |
| Pružina podvozku-ID | CC |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 123 mm |
| Počet závitů | 5,5 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost