HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 LPG - Odpružení od 2/2014 do 12/2019, 998 ccm, 49 kW, 67 hp, B3LA, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,40 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pouzdrem |
| Průměr drátu [mm] | 11,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,40 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 11,25 mm |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| specifikace | with protective tube |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 327 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost