OPEL ASTRA G Šikmá zadní část (T98) 1.4 16V (F08, F48) - Odpružení od 2/1998 do 1/2005, 1389 ccm, 66 kW, 90 hp, X 14 XE, Z 14 XE, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 334 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14920 |
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14920 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | Y######1 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | Y######1 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,75 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14920 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | Y######1 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2733 |
| Číslo podvozku (VIN) od | Y######1 |
| Číslo podvozku (VIN) do | X######9 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CDX |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,900 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7,7 |
| Průměr drátu od [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,030 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,4 mm |
Dostupnost